aboutus
مشخصات QC

 

کنترل کیفیتل

   

   به منظور استاندارد کردن رفتار شرکت، اطمینان از کیفیت محصول برای برآوردن نیازهای مشتری و قانونی، بهبود شهرت شرکت و رقابت محصول، افزایش رضایت مشتری، این شرکت یک سیستم مدیریت کیفیت سیستماتیک و مستند ایجاد کرده است.این سیستم مطابق با الزامات استاندارد ISO9001:2015 بوده و <<راهنمای کیفیت >> تهیه شده است که ساختار سازمانی، مسئولیت های مدیریتی و الزامات کنترل فرآیند سیستم مدیریت کیفیت را مشخص می کند.

با توجه به نیازهای توسعه و بهبود مدیریت شرکت، همراه با الزامات استاندارد 2015 و سایر الزامات، این <<راهنمای کیفیت>> با تصمیم رهبری صادر می شود.

<<راهنمای کیفیت >> خط مشی کیفیت و اهداف کیفی شرکت من را تشریح کرده است، پیاده سازی و حفظ سیستم مدیریت کیفیت شرکت سند برنامه ای و مدیریت کیفیت قوانین و مقررات شرکت است و همچنین تضمین کیفیت اسناد رسمی را به مشتریان خود ارائه می دهد. به عنوان اساس گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت شخص ثالث، همه کارکنان باید به شدت اجرا شوند.

 

در مدیریت کیفیت، شرکت با دقت با توجه به ISO9001: 2015 مدیریت کیفیت، تولید مطابق با الزامات مشتری و استانداردهای محصول برای تولید، نوآوری مبتنی بر یکپارچگی، علمی و فناوری، تولید رضایت مشتری با محصولات با ارزش افزوده بالا.
   
 برای مشتریان در استفاده از محصولات ما، در بر داشت هر گونه نقص محصول، شرکت ما خواهد بود نگرش بسیار مسئولانه، به رضایت مشتری برای حل راه.

    

از مشتریان خوش آمد می‌گوییم تا توصیه‌های ارزشمندتری ارائه دهند، محصولات شرکت را به سطح بالاتری ارتقا دهند، و ما را ترغیب می‌کنند تا به پیشرفت خود ادامه دهیم، همچنان به پیشروی و عبور از سطح نقدینگی صنعت، به دنبال کمال باشیم.                                         

گواهینامه ها
اطلاعات تماس